موسسه جغرافیایی و کارتوگرافی سحاب

سحاب نامی آشنا در جغرافیا - نقشه و اطلس


نقشه ایران سیاسی 2 متری شید - تقسیمات کشوری

جهت بزرگنمایی ماوس را بر روی تصویر قرار دهید

نقشه ایران سیاسی 2 متری شید - تقسیمات کشوری

نقشه ایران سیاسی 2 متری شید - تقسیمات کشوری و راه‌ها 200*200 سانتیمتر مساحت 1:1000000 فارسی نقشه ای ویژه کار برای مدیران و برنامه ریزان ارائه توسط شرکت جغرافیایی و کارتوگرافی سحاب
فروشنده : جغرافیایی و کارتوگرافی سحاب
محصولات فروشگاه     ارسال پیام به فروشنده

حداقل سفارش :
1 عدد
محل تولید :
ایران
شرایط پرداخت :
نقدی
نحوه تحویل :
ارسال با پیک, مراجعه حضوری
صفات :

قیمت : تماس جهت قیمت

ارسال درخواست خرید آخرین قیمت را بده

مشخصات محصول

  • شماره مدل 0555
  • نام تجاری نقشه عمومی
  • ابعاد 200*200 سانتیمتر
  • زبان فارسی
  • کیفیت پلاستیکی
  • پدیدآور بخش تحقیقات و مطالعات موسسه جغرافیائی و کارتوگرافی سحاب زیر نظر محمدرضا سحاب
  • ناشر مؤسسه جغرافیائی و کارتوگرافی سحاب

توضیحات محصول

 نقشه ایران سیاسی 2 متری شید - تقسیمات کشوری

تا پایان آذر 1396

به جای 1.200.000 تومان این نقشه کاربردی با اطلاعات جدید را 900.000 تومان خریداری نمایید

 

نقشه عمومی جمهوری اسلامی ایران – تقسیمات کشوری و راه

(نقشه ایران سیاسی 2 متری شِید)

 

این نقشه بزرگ دیواری که با تلاش‌های پیگیر چند ساله، بخش‌های علمی و فنی مؤسسه جغرافیائی سحاب به نحوی آبرومند و شایسته به قطع 2×2 متر تهیه شده، در تالیف و تدوین آن نهایت کوشش به عمل آمده تا با بهره‌مندی از روش‌های نوین و پیشرفته کارتوگرافی جهانی و بهره‌مندی از تصاویر ماهواره‌ای و اطلاعات منتشره توسط سازمانهای ذیربط در کشور و دیگر منابع، آخرین اطلاعات مورد نیاز مسافرین و گردشگران در اختیار مخاطبین قرار گیرد.

درج آخرین تقسیمات کشوری شامل استان، شهرستان و بخش و همچنین مراکز دهستان‌ها و دیگر نقاط شامل بیش از 10.000 واحد جغرافیائی را نشان می‌دهد، می‌باشد. فاصله بین نقاط در طول راه‌ها به کیلومتر و دیگر علائم از جمله آثار تاریخی، جاذبه‌های توریستی و نقاط دیدنی، پارک‌های ملی و مناطق حفاظت شده محیط زیست، پاسگاه‌های پلیس‌راه، مجتمع‌های بین‌راهی و جایگاه‌های پمپ بنزین و فرودگاه‌ها و بنادر و غیره علاوه بر طبقه‌بندی راه‌ها از آزاد‌ راه‌ها، بزرگراه‌ها، راه‌های اصلی و فرعی و روستایی با تعیین نوع آن از آسفالته و شنی و شبکه راه‌آهن و دیگر اطلاعات مورد نیاز، وسیله ارزشمندی  برای استفاده ادارات و شرکت‌ها و موسسات دولتی و خصوصی برای استفاده در برنامه ریزی‌های اقتصادی و اداری از دیدگاه‌های مختلف از جمله پخش و توزیع کالا و بازاریابی و برنامه ریزی و طراحی مسائل مختلف صنعتی و غیره می‌باشد و می‌تواند مورد استفاده مدیران و کارشناسان قرار گرفته و بطور خلاصه با یک نگاه اطلاعات جغرافیائی یکپارچه‌ای از سراسر کشور عزیز ما را از جهات مختلف در اختیار مخاطبین قرار دهد. استفاده از این نقشه می‌تواند کمک موثری در برنامه ریزی‌های اقتصادی که در سرلوحه برنامه‌های ملی قرار دارد، داشته باشد و نیاز مدیران، برنامه ریزان و مسئولین را در تصمیم گیری‌های خود مرتفع نماید.

امیدوار است که این خدمت مؤسسه جغرافیائی وکارتوگرافی سحاب که با تلاش چندین ساله بدست آمده است، مانند دیگر آثار مؤسسه مورد استفاده و استقبال هموطنان عزیز قرار گیرد.

وجود این نقشه در دفتر کار مدیران و برنامه ریزان بخش‌های دولتی، تعاونی و خصوص از هرجهت ضروری می‌باشد.

 

***برای مشاهده نقشه های ایران در ابعاد مختلف به زبان فارسی روی عنوان های زیر کلیک نمایید:

  1. ایران سیاسی تقسیمات کشوری در ابعاد 1متری
  2. ایران سیاسی تقسیمات کشوری در ابعاد 2متری

 

***نقشه های سفارشی و سایز بزرگ فقط با کیفت پلاستیکی قابل ارائه می باشد***

***نقشه ایران در ابعاد مختلف و به زبان انگلیسی قابل سفارش می باشد***

 

بازدید کننده محترم اطلاعاتی که درباره معرفی محصول در این قسمت و قسمت های دیگر این صفحه نوشته شده فقط برای اطلاع شماست لطفا قبل ازتماس اطلاعات را با دقت مطالعه نمایید.


 

***نقشه ایران تقسیمات کشوری و راه ها (نقشه عمومی جمهوری اسلامی ایران) در ابعاد 2*2 و ابعاد دیگر فقط پلاستیکی به زبان انگلیسی موجود می باشد به قیمت های: مختلف***

 

 

 

قیمت ها به شرح زیر می باشد:

نقشه کاغذی: 20.000 تومان - نقشه پلاستیکی: 100.000 تومان

*** برای اطلاع از ساعت کاری، نحوه ارسال بار برای مشتریان شهرستان، تهران و شماره حساب ها لطفا به قسمت درباره ما مراجعه نمائید.***

***نقشه ایران تقسیمات کشوری و راه ها (نقشه عمومی جمهوری اسلامی ایران) در ابعاد 2*2 و ابعاد دیگر فقط پلاستیکی به زبان انگلیسی موجود می باشد به قیمت های: مختلف***

 

 

 

قیمت ها به شرح زیر می باشد:

نقشه کاغذی: 20.000 تومان - نقشه پلاستیکی: 100.000 تومان

*** برای اطلاع از ساعت کاری، نحوه ارسال بار برای مشتریان شهرستان، تهران و شماره حساب ها لطفا به قسمت درباره ما مراجعه نمائید.***

***نقشه ایران تقسیمات کشوری و راه ها (نقشه عمومی جمهوری اسلامی ایران) در ابعاد 2*2 و ابعاد دیگر فقط پلاستیکی به زبان انگلیسی موجود می باشد به قیمت های: مختلف***

 

 

 

قیمت ها به شرح زیر می باشد:

نقشه کاغذی: 20.000 تومان - نقشه پلاستیکی: 100.000 تومان

*** برای اطلاع از ساعت کاری، نحوه ارسال بار برای مشتریان شهرستان، تهران و شماره حساب ها لطفا به قسمت درباره ما مراجعه نمائید.***

***


معامله ای مطمئن با اعضای ویژه و دارای نشان! اطلاعات بیشتر

اطلاعات تماس جغرافیایی و کارتوگرافی سحاب

آدرس : دفتر مرکزی: ایران-تهران-تهران-منطقه 7-خیابان سمیّه - حدّفاصل خیابان بهار جنوبی و شریعتی- کدپستي 1561734511

موبایل : 09375716925

تلفن : 021-77535670

وب سایت : www.sahabmap.com


مراسم رونمائی اطلس بزرگ ایران و جهان به متن انگلیسی
Great Atlas of Iran & the World
در سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران


جلسه رونمایی اطلس بزرگ ایران و جهان در نمایشگاه کتاب تهران، روز پنجشنبه بعدازظهر (۹۶/۲/۱۴) ساعت ۳۰-۱۴ تا ۱۶ در سرای اهل قلم، کمیته علمی و فرهنگی، با حضور شخصیتهای علمی و دانشگاهی و علاقمندان به دانش جغرافیا برگزارشد.
در این جلسه برای آشنائی با این اطلس ارزشمند که برای نخستین بار در جهان تهیه شده و با کیفیت فوق العاده در کشور آلمان توسط «شرکت کارتوگرافی هوبر» با مشارکت موسسه جغرافیائی و کارتوگرافی سحاب و انتشارات کتابسرا چاپ شده، صحبت شد و همراه با سخنرانی تصاویری از نقشه ها و دیگر صفحات کتاب بصورت «پاور پوینت» به نمایش گذاشته شد.
ابتدا آقای صادق سمیعی رئیس شرکت کتابسرا، با معرفی این پروژه که حاصل بیش از یک سال کار وتلاش شرکت هوبر و موسسه جغرافیائی سحاب و کتابسرا میباشد درباره مشکلات و موانع اجرائی آن توضیحاتی ارائه و اطلاع داد که امیدواراست که با ترخیص اطلسها از گمرک، هفته آینده این کتاب بی نظیر در غرفه کتابسرا برای فروش عرضه شود و علاقمندان میتوانند هم اکنون برای ثبت نام و رزرو اطلس به غرفه آن شرکت در سالن عمومی A3 راهرو ۶ غرفه شماره ۴۶ مراجعه کنند.
سپس استاد محمدرضا سحاب که مسئولیت تالیف و تدوین بخش ایران این اطلس را برعهده داشته ضمن نمایش تصاویر بخشها و صفحات کتاب به ایراد بیاناتی در معرفی اطلس بزرگ ایران و جهان پرداخت که خلاصه ای از آن بشرح زیر به نظر مخاطبین محترم میرسد.
با توجه به کمبود اطلسهای جغرافیائی بزرگ بین المللی و مرجع در کشور و عدم ارائه چنین اطلسهائی در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از یکسو و نیاز مبرمی که مراکز پژوهشی و دانشگاهی، دانشجویان، اساتید و دیگر پژوهشگران بویژه در رشته های علوم انسانی به چنین اطلسی دارند، این موسسه ضمن مذاکرات مفصلی که در سال گذشته با شرکت کارتوگرافی هوبر Kartographie Huber آلمان بعمل آورد و موافقت آن شرکت را با قبول چاپ ۱۰۰۰ جلد از ویرایش جدید ۲۰۱۷ این اطلس به متن انگلیسی برای این موسسه همزمان با چاپ سایر زبانهای فرانسه، آلمانی، ایتالیائی، هلندی و غیره (جمعا ۲۱ زبان) جلب نمود و این طرح بزرگ به مرحله اجرائی رسید. جالب توجه است که در تمامی نقشه های منطقه خاورمیانه وجهان نام صحیح «خلیج فارس» به زبانهای مختلف در اطلسهای شرکت هوبر درج شده است. افزودن ۱۶ صفحه نقشه های جدید ایران به این اطلس توسط نسل سوم و چهارم موسسه جغرافیائی و کارتوگرافی سحاب، مزیت دیگری است که برای نخستین بار درجهان به انجام رسیده است.
این اطلس که از منابع معتبر جغرافیائی جهان بشمار میرود با نقشه های مفصل تمامی کشورهای جهان همراه با نام خلیج فارس در تمامی نقشه های جهان و منطقه خاورمیانه جمعاً در۳۳۰ صفحه به قطع رحلی بزرگ با کیفیت ممتاز همراه با نمایه یکایک اسامی جغرافیائی به چاپ رسیده وعلاوه برآن با افزودن ۱۶ صفحه نقشه های مختلف جغرافیائی عمومی، راهها، اقتصادی (صنایع و معادن، کشاورزی و دامپروری) آب و هوا، پراکندگی و تراکم جمعیت وغیره از میهن عزیز ما، مجموعه کاملی را به عنوان یک کتاب مرجع برای مطالعه جغرافیای ایران و جهان دراختیار دانش پژوهان قرارمیدهد. امیدوار است با انتشار این کتاب ارزشمند و توزیع آن توسط این موسسه فرهنگی و شرکت کتابسرا، قدمی هرچند کوچک در تامین منابع جغرافیائی مراکز علمی و فرهنگی و دیگر دانش پژوهان کشور برداشته شود. بطور خلاصه بخش های کتاب بشرح زیر معرفی میگردد.
فهرست نقشه های اطلس بزرگ ایران و جهان:
بخش اول : ایران شامل ۱۲ نقشه
بخش دوم : جهان شامل فهرست و توضیحات و ۱۱ نقشه
بخش سوم : اروپا شامل ۶ نقشه ۲ صفحه ای هریک به مقیاس ۴/۵ :۱ میلونیم
بخش چهارم : آفریقا شامل۱۵ نقشه ۲ صفحه ای هریک به مقیاس ۴/۵ :۱ میلونیم
بخش پنجم : آمریکای شمالی و مرکزی شامل ۱۱ نقشه ۲ صفحه ای هریک به مقیاس ۴/۵ :۱ میلونیم
بخش ششم: آمریکای جنوبی شامل۱۰ نقشه ۲ صفحه ای هریک به مقیاس ۴/۵ :۱ میلونیم
بخش هفتم: آسیا شامل ۲۱ نقشه ۲ صفحه ای هریک به مقیاس ۴/۵ :۱ میلونیم
بخش هشتم: استرالیا و اقیانوسیه شامل۷ نقشه ۲ صفحه ای هریک به مقیاس 
۴/۵ :۱میلونیم
بخش نهم : اطلاعات کشورها، جهان در یک نگاه ، اندکس (نمایه) بیش از ۹۵۰۰۰ نام جغرافیائی در ۱۳۶ صفحه 
در پایان به سوالات حضار پاسخ داده شد و از مشکل عدم ارائه تصویرواضح در پرده نمایش بعلت نور سالن ومناسب نبودن این سالن برای سخنرانی همراه با ارائه و نمایش فایل های «پاور پوینت» ونبود تجهیزات لازم عذرخواهی شد.

 

جستجو درمحصولات

ارسال درخواست به

احمدی موسسه جغرافیایی و کارتوگرافی سحابارسال پیام
شما از همین جا می توانید درخواست خود را به صورت مستقیم به موسسه جغرافیایی و کارتوگرافی سحاب ارسال کنید. موسسه جغرافیایی و کارتوگرافی سحاب از طریق ایمیل، فکس و پیام کوتاه از درخواست شما در لحظه مطلع می گردد.

و یا از سرویس درخواست خرید استفاده کنید


شما به عنوان خریدار یک کالا ویا یک خدمت می توانید برای دریافت بهترین پیشنهادات از سوی تامین کنندگان فروشندگان، مشخصات درخواست.ارسال درخواست خرید


شبکه های اجتماعی

ارتباط با ما

موبایل : 09375716925

تلفن : 021-77535670

فکس : -

تلفکس : -

وب سایت : www.sahabmap.com